Życzenia na wieczór kawalerski

W ostatnim dniu Twej wolności kumpli masz ugościć. Musisz zapewnić dobrą muzę, aby przetrwać taką burzę. Ma się polać sporo wódki, by wieczór nie był krótki. Nie śmie braknąć krzty browaru na tym kawalerskim balu. Choć dasz na nim ostro czadu, musisz później dojść do ładu. I gdy się obudzisz rano, wypij kawę ze śmietaną, włóż garnitur wizytowy – teraz jesteś już gotowy!
 
(0)
   
(1)
Płaczą dziewczyny, płaczą, że Cię w ślubnym garniturze wkrótce zobaczą. Dziś wieczór będzie wyborowy, byś za tydzień na ślub był gotowy!
 
(5)
   
(2)
Przyjacielu, wkrótce Ci będę życzyć powodzenia w małżeństwie, dziś jednak na to nie pora, zabawimy się, abyś wiedział, co tracisz. Co zyskujesz, przekonasz się w dniu ślubu!
 
(0)
   
(1)
To ostatni wieczór taki, moja rada – szalej dziś. Takich wrażeń, mój kolego, ślub nie gwarantuje Ci. Skończą się wypady nocne na mecze czy na beer, odtąd najwspanialszy będzie małżeńskiego życia wir. Udanego wieczoru kawalerskiego!
 
(2)
   
(0)
Wieczór kawalerski się szykuje, bo (imię) na ślub oczekuje. Przyjdzie kumpli chmara, wypiją browara, na miasto wyruszą, wspomnienia mieć muszą.
 
(2)
   
(1)
Twoja (imię) dokonała niemożliwego. Usidliła najbardziej zatwardziałego kawalera :) Szacun dla niej, zdrowie Twoje! Niech wieczór kawalerski nam się uda.
 
(1)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    8 + 5 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.