Życzenia urodzinowe dla babci na 70

W uroczystym dniu Twoich 70. urodzin, Babciu, szczere i serdeczne życzenia długich lat życia, przepełnionych zdrowiem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu.
 
(2)
   
(2)
Cóż mam życzyć, Babciu droga? to, co serce czuje, A więc zdrowia, pomyślności dzisiaj Ci winszuję. Lecz wiesz, Babciu, te życzenia powtarzam codziennie. I trwać będą w moim sercu zawsze i niezmiennie! Wszystkiego, co najlepsze na świecie z okazji siedemdziesiątych urodzin.
 
(0)
   
(0)
Najwspanialsza! Najmądrzejsza! Najukochańsza Babciu! Z okazji Twoich 70. urodzin - stu lat radosnego życia w gronie kochających Cię dzieci i wnuków.
 
(1)
   
(0)
Życzę Babci szczęścia, dużo radości i długiej, szczęśliwej przyszłości. Niech los Ci z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie, To, co jest piękne i wymarzone, w dniu Twoich 70. urodzin niech będzie spełnione!
 
(1)
   
(1)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    1 + 3 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.