Życzenia urodzinowe dla babci na 90

Kochana Babciu, gdy się zbudziłam i powieki uchyliłam, promyczek miłości w serduszku zawzięcie wspominał mi ciągle o Twoim urodzin święcie. Życzę Ci, Babciu, zdrowia dobrego, gdyż skarbu lepszego nie znam od niego. Miłość ma również wielkie znaczenie, tej jednak doznasz na pewno ode mnie. Bądź zatem zdrowa i bardzo szczęśliwa, a naszej miłości niech w sercach przybywa. Kochać Cię będę i kochać nie przestanę, bo wiem, że od Ciebie to samo dostanę.
 
(8)
   
(2)
Babciu nasza ukochana, nie bądź nigdy zatroskana, niechaj wdzięcznych wnucząt koło zawsze widzi Cię wesołą! Niechaj w zdrowiu długie lata, dni Twe płyną w pomyślności, niech Twe chwile radość splata pośród wnucząt swych miłości! Najserdeczniejsze życzenia z okazji dziewięćdziesiątych urodzin.
 
(1)
   
(0)
W uroczystym dniu Twoich 90. urodzin, Babciu, szczere i serdeczne życzenia długich lat życia przepełnionych zdrowiem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu.
 
(3)
   
(2)
Na 90. urodziny chcę Ci złożyć najserdeczniejsze życzenia, byś lat dwusetnych mogła dożyć, nie wiedząc, co to zmartwienia. Sto lat, Babciu!
 
(2)
   
(1)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    5 + 4 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.