Życzenia urodzinowe dla brata

Kochany Braciszku, z okazji urodzin życzę Ci: marzeń o które warto walczyć, radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół, z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć.
 
(129)
   
(52)
Dużo szczęścia i radości, abyś dużo miał miłości, mało smutku, dużo gości oraz pełno słodyczy: Siostra Ci życzy.
 
(61)
   
(35)
Zdrowia szczęścia, pomyślności, piwa, wódki i miłości, miłych dni, ciekawych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń! Sto lat Braciszku!
 
(73)
   
(23)
W dniu Twoich Urodzin dużo zdrówka i miłości, moc uśmiechu i słodkości, mało smutku oraz łez, pełni szczęścia - jeśli chcesz! Sto lat dla najlepszego Brata!
 
(51)
   
(12)
Drogi Bracie, najserdeczniejsze przyjmij życzenia zamiarów i marzeń spełnienia, w działaniu i w pracy - sukcesu. Niech szczęście pilnuje Twojego adresu, jak wierny cień trwa obok stale, niech sprzyja Ci wytrwale.
 
(45)
   
(19)
Z okazji urodzin składam Ci, Braciszku, moc życzeń: uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości, przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych, uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego!
 
(53)
   
(21)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    6 + 1 =    
~ 1234
2018-06-30 19:04:52
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(2)
Misiek 1982 dzicinko ogarnij się bo ty jeszcze chłopczyku do góry siusiasz jak CHUJ!
~ Eryka 124
2018-04-14 10:50:56
oceń komentarz: 
 
(4)
   
(1)
Z okazji urodzin dużo zdrowia szczęścia pomyślności spełnienia marzeń dużo miłości i radości <br/>oraz dużo ostatek sił. <br/>Abyś był dumny ze swojej rodziny i poświęcenia Błogosławieństwa Bożego na drodze do szczęścia, <br/>i Wszystkiego co najlepsze w życiu Najlepszego!
~ k
2018-02-25 10:47:42
oceń komentarz: 
 
(3)
   
(2)
sto lat sto lat mój braciszku niech panienki przyjdą boskie od siostry
~ Braciszku
2017-04-17 07:29:13
oceń komentarz: 
 
(4)
   
(5)
Wszystkiego najlepszego dużo szczęścia i zdrowia abyś miał zawsze uśmiech na twarzy tego co siostrzyczka życzy
~ malinka315
2017-03-02 20:15:46
oceń komentarz: 
 
(6)
   
(7)
1.W tym szczególnym dniu chciałabym życzyć wszystkiego co najlepsze. Najlepszą część mojego życia, spędziłam na zabawie z Tobą. Sprawiasz, że moje życie jest kolorowe! Dziękuję. <br/>2.Braciszku, chociaż nieraz mi przyłożyłeś, To kiedy trzeba zawsze mnie broniłeś. W każdej chwili mogę się do Ciebie zwrócić, Nawet wtedy, kiedy chcę się pokłócić. Urodziny Twoje dzisiaj świętujemy, Siądziemy przy stole i porządnie się najemy. Chcę Ci dziś życzyć z całego serca mego, Zdrowia, radości i życia szczęśliwego. <br/>3.Jeszcze niedawno ciągle się kłóciliśmy, A później przed mamą wzajemnie się kryliśmy, Tak wiele od tamtego czasu się zmieniło, Zmądrzeliśmy, spoważnieliśmy, lat nam przybyło. Dziś mój braciszku urodziny obchodzisz, I chyba w pełni się ze mną zgodzisz, Że to wcale nie jest przekleństwo, Mieć takie wspaniałe jak ja rodzeństwo! <br/>4.Pomimo walk, kłótni i innych kuksańców, wciąż Cię kocham mój mały – wielki Braciszku! Mam nadzieję, że to będą najlepsze urodziny, jakie kiedykolwiek miałeś! Wszystkiego dobrego! <br/>5.Opiekuńczy, kochający i pomocny – powinieneś być wzorem dla wszystkich braci na całym świecie. Wszystkiego najlepszego dla najcudowniejszego brata na świecie!
~ Marta9
2016-11-23 13:37:29
oceń komentarz: 
 
(13)
   
(5)
Niechaj los Tobie sprzyja, niosąc powodzenie, idź przez życie z dobrocią w sercu, otoczona ludźmi, których kochasz, silna poczuciem bezpieczeństwa i szczęścia, niech każdy obrót kalejdoskopu życia przynosi Ci radość.Sto lat dla najlepszego Brata!
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.