Życzenia urodzinowe dla chłopaka

Jest w roku taki jeden dzień, w którym smutki idą w cień, więc z okazji tego dnia posłuchaj, czego życzę Ci ja: dużo zdrowia i radości, szczęścia w życiu, naszej wiecznej miłości, mocy najpiękniejszych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń. Całuję.
 
(0)
   
(4)
W dniu Twych urodzin, mój kochany, życzę Ci samych chwil udanych, lekkich wieczorów i miękkich nocy, niech nigdy blasku nie tracą Twe oczy...
 
(0)
   
(0)
Misiu - dużo uśmiechu, czułości w miłości, udanych imprezek i wspaniałych gości, zdrowego życia, późnej starości. Niech zawsze radość w Twym serduszku gości!
 
(2)
   
(0)
Minęło już tyle lat, a my ciągle razem. Pozwól więc, ze życzenia Ci złożę: dobrej pracy, dalekich podróży, zdrowia, miłości i jak najwięcej szczęścia w przyszłości.
 
(1)
   
(0)
Kochanie, z okazji urodzin życzę Ci uśmiechu na twarzy, żeby nie zakryły go ciężkie chmury smutku, dużo zdrówka, pewności, że zawsze ktoś o Tobie myśli, przyjaciół, którzy wskażą Ci piękno, takich na całe życie i siły w przekazywaniu miłości.
 
(2)
   
(0)
Kochanie, życzę Ci dnia urodzin, który przyniesie wszystko, co najlepsze: ciepłe uśmiechy, pogodne myśli i nadzwyczajne szczęście. Kocham Cię.
 
(1)
   
(0)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    8 + 5 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.