Życzenia urodzinowe dla chrześniaków

Dla ukochanej/ ukochanego Chrześnicy/ Chrześniaka wiązanka najpiękniejszych życzeń imieninowych: długich lat życia, szczęścia, dobrego zdrowia i sił, miłości i powodzenia w całym życiu. Spełnienia najskrytszych marzeń, realizacji wszelkich zamiarów i planów. Pogody ducha, wiary w lepszą przyszłość oraz wszystkiego najlepszego.
 
(28)
   
(13)
Droga/ Drogi Chrześnico/ Chrześniaku - uodziny obchodzisz dnia dzisiejszego, więc życzę Ci wszystkiego najlepszego: nadziei w sercu, wiary w samego siebie, trafnych zrządzeń losu - ile gwiazd na niebie, wielu wrażeń i morza radości, spełnienia marzeń i bezkresnej miłości, szczęście w swe ręce łap każdego dnia - życzę Ci tego właśnie ja.
 
(33)
   
(15)
Droga/ drogi Chrześnico/ Chrześniaku z okazji urodzin życzę Ci odwagi i sił, by móc porywać się na cele i zmiany, które z pozoru wydają się trudne, a później okazują się wprost wymarzone. Realizacji planów i nowych marzeń oraz kolejnych natchnień jak fal, które pchają statek do przodu.
 
(31)
   
(22)
W dniu Twoich urodzin życzę Ci wszystkiego, co najpiękniejsze i najlepsze, radosnych i pogodnych dni pełnych szczęścia i miłości. Aby każdy nadchodzący dzień był najwspanialszym dniem w życiu i żeby zawsze otaczali Cię kochający ludzie.
 
(71)
   
(34)
Kochana Chrześnico, życzę Ci, abyś odnalazła: w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia, a w sobie miłość.
 
(30)
   
(18)
W Dniu Twoich urodzin życzę Ci śmiechu w domu i szósteczek w szkole, i lodów w niedzielę, i przyjaciół najlepszych na świecie - ze mną czele, i spełnienia wszystkich Twych marzeń, moje najdroższe Dziecię!
 
(21)
   
(18)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    6 + 3 =    
~ ADi
2018-12-15 13:53:00
oceń komentarz: 
 
(3)
   
(1)
xd mnoobowwe
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.