Życzenia urodzinowe dla córki

Kochana Córeczko - kwiatów Ci nie dam, mimo szczerych chęci, lecz słowa, które zostaną w pamięci: życzę Ci szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Ci z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko, co piękne i wymarzone, w dniu Twych Urodzin niech będzie spełnione.
 
(240)
   
(102)
Ile kropek na biedronce, ile elfów jest na łące, ile gwiazdek jest na niebie, tyle życzeń dziś dla Ciebie: Dla naszej kochanej Wróżki, niech z nieba spadają różdżki, a czary niech się udają i niech marzenia się spełniają. Najlepsze życzenia na urodzinki od kochającej rodzinki!
 
(35)
   
(17)
Dla Kochanej Dziecinki życzenia na Urodzinki: poznaj bajek miliony, przygód trzy tysiące, miej zawsze buzię wesołą, promienną jak słońce!
 
(15)
   
(12)
Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek, no i słonik. Wszyscy razem z balonami Z najlepszymi życzeniami. Bo to dzień radosny wielce - masz już jeden roczek więcej!
 
(22)
   
(13)
Sto lat! Sto lat! - wujek krzyczy, ciocia wręcza kosz słodyczy, dziadek w nowej swej koszuli, babcia Cię do siebie tuli! Mama torcik dekoruje, tato wszystko to filmuje... Skąd to całe zamieszanie? Urodzinki masz, Kochanie!
 
(29)
   
(19)
Córko moja ukochana, myślę o Tobie już od rana, w dniu Twych urodzin ślę Ci życzenia, by się spełniły wszystkie Twe marzenia, wiedz, że z serca całego pragnę szczęścia Twego. Sto lat!
 
(64)
   
(32)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    4 + 7 =    
~ Ewa
2018-03-12 20:05:45
oceń komentarz: 
 
(20)
   
(15)
Córciu moja ukochana, <br/> Twoje Urodzinki są od samego rana, nie mogę być przy Tobie i Cię ucalować, ale na odległość chcę Tobie winszować. <br/>Zdrówka, ktore jest najważniejsze, <br/>uśmiechu ktory jest najpiękniejszy, <br/>miłości i wiary by stały się czary, <br/>marzeń spełnienia dla wszystkich życzeń dopełnienia.
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.