Życzenia urodzinowe dla dziadka

Kochany Dziadku, z okazji urodzin życzę Ci: dużo czasu wolnego, samych przyjemności, jak najmniej kłopotów i wiele radości! Nic do naprawiania, dźwigania, trzepania. Tylko miękki fotel i coś do chrupania.
 
(2)
   
(1)
Dziadziu miły, Dziadziu drogi, żyj szczęśliwie i wesoło, nie znaj nigdy doli srogiej, spokój niech Twe wieńczy czoło. Niech Twe dzionki słodko płyną, pełne szczęścia i nadziei. Żyj z uśmiechem, aż dni miną! Wielu, wielu lat z kolei!
 
(0)
   
(0)
Na Twoje, Dziadku, urodziny chcę Ci złożyć serdeczne życzenia: byś lat setnych mógł dożyć, nie wiedząc, co to zmartwienia.
 
(1)
   
(0)
Dziadku drogi, Dziadku miły, cóż Ci wnuczek dzisiaj powie? Niech Ci Pan Bóg mnoży siły, niech Ci dobre służy zdrowie, żyj w szacunku i z uśmiechem, bo i z wnucząt miej pouciechę. Serdeczne życzenia z okazji urodzin.
 
(0)
   
(0)
W uroczystym dniu Twoich urodzin, Dziadku, szczere i serdeczne życzenia długich lat życia, przepełnionych zdrowiem i szczęściem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu.
 
(0)
   
(0)
Ty, Dziadku, dla gromadki wnuków kochających jesteś podporą, przykładem i siłą. Życzymy Ci dzisiaj, aby szczęścia słońce zawsze dla Ciebie, Dziadziu, radością świeciło! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
 
(0)
   
(0)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    2 + 10 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.