Życzenia urodzinowe dla dziewczynki

Ile jest rzek na świecie, ile gwiazd jest we wszechświecie, ile gór i ile szczytów - tyle życzeń i zaszczytów dla Jubilatki-podróżniczki, dla której nudne są księżniczki, bo woli przygody i podróże, niech Ci się spełnią marzenia duże, a maleńkie niech wzrastają. Tego Ci życzą i pozdrawiają: ...
 
(2)
   
(0)
Ile kropek na biedronce, ile elfów jest na łące, ile gwiazdek jest na niebie, tyle życzeń dziś dla Ciebie: dla naszej kochanej Wróżki, niech z nieba spadają różdżki, a czary niech się udają i niech marzenia się spełniają. Najlepsze życzenia na urodzinki od kochającej rodzinki!
 
(1)
   
(1)
Dla Kochanej Dziewczynki życzenia na urodzinki: poznaj bajek miliony, przygód dwa tysiące, miej zawsze buzię wesołą, promienną jak słońce!
 
(1)
   
(0)
Dla słodkiej Księżniczki w dniu urodzin: niech ziarnko grochu Ci nie szkodzi, niech wszystko jak w bajce się układa, a z kranu niech płynie czekolada. Niech dobro zawsze ze złem wygrywa, a w życiu niech zawsze jak w bajkach bywa.
 
(3)
   
(1)
Dla Psotnicy w spódnicy, naszej małej rozrabiaczki, co przykład bierze z kaczki-dziwaczki, dla Aniołka, co czasem ma różki, dla naszej kochanej dziewuszki: niech figle i psoty na sucho uchodzą, niech Twoje pomysły nikomu nie szkodzą, niech żarty zawsze Ci się udają - tego życzymy 100 lat Ci śpiewając!
 
(4)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    7 + 6 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.