Życzenia urodzinowe dla kolegi

Z okazji urodzin dużo cukru i likieru, żebyś przyjaciół miał zawsze wielu i koleżanek kilka o cudnej urodzie, co będą za Tobą biegać na co dzień!
 
(1)
   
(0)
W dniu Twoich urodzin, w dniu pełnym radości, życzę Ci, aby uśmiech na Twej twarzy gościł! Niech się spełni szybko każde Twe marzenie, a smutek, cierpienie idą w zapomnienie.
 
(0)
   
(1)
Życzę sukcesów i przyjemności, życzę uśmiechu i pomyślności. Życzę zdróweczka i dobrej pracy, niech Cię miłują wszyscy rodacy. Sto lat!
 
(0)
   
(1)
Dziś są Twoje urodziny, życzę Ci wesołej miny. Super szybki miej samochód i rosnący stale dochód. Żonkę piękną, piwo w dzbanku i bezdenne konto w banku!
 
(0)
   
(1)
Byś miał życie nudne, słabe, za kochankę starą babę, złych przyjaciół, podłe mienie, brzuch pustawy i kieszenie, a kłopotów – nikt nie zliczy. Tego właśnie Ci... nie życzę! ;)
 
(0)
   
(1)
Z okazji urodzin pomarańcze i banany niech Ci tańczą dzionek cały. Niech wesoło ćwierka ptaszek, goście niech naniosą flaszek. Hipopotam zejdzie z drzewa, niechaj Doda Ci zaśpiewa. Uśmiech towarzyszy wiernie – moc uścisków masz ode mnie!
 
(0)
   
(1)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    3 + 4 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.