Życzenia urodzinowe dla księdza

Wielebny Księże, z okazji urodzin życzę Księdzu wiele radości, zdrowia, niesłabnącego żaru ducha w trudnej kapłańskiej posłudze. Niech Najświętsza Panna otacza Księdza Matczyną miłością i opieką, zwłaszcza w trudnych chwilach, i wyprasza u swojego Syna wszelkie potrzebne Łaski. Podejmowany trud zmagania się z codziennością niech Księdza uskrzydla i pozwoli dostrzegać piękno i głębię życia.
 
(107)
   
(41)
Z okazji urodzin życzymy Tobie, Wielebny Księże, byś przez całe swoje życie podążał z ufnością i nadzieją za Panem. Wszystko, co robisz, czyń z młodzieńczą pasją. Ciesz się światem i spotykanymi ludźmi, a Twoje serce niech przepełnia miłość, którą podzielisz się z potrzebującymi. Pielęgnuj w sobie uśmiech, nie zatracaj nigdy poczucia humoru. Staraj się słuchać bardziej Boga niż ludzi, a On pokaże Ci Prawdę i obdarzy Cię swoim błogosławieństwem.
 
(55)
   
(35)
Wieleby Księże, w dniu Księdza urodzin życzymy radości z pełnionej posługi kapłańskiej, podążania drogą Bożą ku świętości, obfitości łask Bożych od naszego Pana i błogosławieństw na każdy dzień życia.
 
(61)
   
(48)
Przyjmij, Czcigodny Księże, te słowa ciepłe i szczere: w dniu Twoich urodzin niech Bóg da Ci łask wiele. Niech wzmacnia powołanie, osłania, kiedy trzeba i prostą, pewną drogą prowadzi Cię do nieba. Śpiewaj sercem kapłańskim radosne dziękczynienie: za służbę Chrystusowi, za wielkie wyróżnienie. A my się dziś do Ciebie serdecznie uśmiechamy i wszystkie swe życzenia w modlitwę przemieniamy.
 
(85)
   
(28)
Z okazji urodzin życzymy Wielebnemu Księdzu wytrwałości, spokoju, pogody ducha, a przede wszystkim wielu Łask Bożych, mocy Ducha Świętego oraz opieki Matki Bożej.
 
(106)
   
(47)
Wielebny Księże, z okazji urodzin pragniemy złożyć serdeczne życzenia obfitych Bożych łask oraz samych radosnych chwil! Niech Duch Święty opromienia Swym światłem każdy dzień Twojej kapłańskiej posługi, Jezus niech zawsze będzie Twoim Przyjacielem, a Maryja niech przygarnia Cię do swego serca.
 
(65)
   
(29)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    3 + 9 =    
~ ek
2019-12-26 14:25:34
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(0)
najlepszego
~ Elomordko$
2019-01-30 21:20:20
oceń komentarz: 
 
(5)
   
(4)
Z okazji urodzin życzę księdzu dużo zdrowia,aby ksiądz był taki jaki jest czyli wesoły i otwarty dla ludzi. Aby duch umacniał księdza codziennie.
~ andrea
2018-02-21 13:50:23
oceń komentarz: 
 
(10)
   
(9)
Życzę wielebnemu księdzu dużo zdrowia siły przede wszystkim dużo siły
~ xxxx
2018-02-04 13:16:48
oceń komentarz: 
 
(8)
   
(6)
Z okazji urodzin życzymy księdzu wiele radości, zdrowia, <br/>niesłabnącego żaru ducha w trudnej kapłańskiej posłudze. <br/>Niech Najświętsza Panna otacza Cię Matczyną miłością <br/>i opieką, szczególnie w trudnych chwilach <br/>i wyprasza u Syna wszelkie potrzebne Łaski. <br/>Podejmowany trud zmagania się z codziennością niech Cię <br/>uskrzydla i pozwoli dostrzegać piękno i głębię życia. <br/> <br/>Szczęść Boże!
~ Karolina
2017-06-29 20:45:06
oceń komentarz: 
 
(14)
   
(12)
Niech Cię wielbi kościół cały i cały lud,bo Tyś taki wspaniały,więc wszyscy prosimy,zostań z nami na zawsze już.
~ grzesiek122
2017-05-03 15:40:36
oceń komentarz: 
 
(8)
   
(21)
księdzu..... życzymy ci wielu łask bożych <br/>zdrowia żebyś nie chorował . <br/>uśmiechu że by smutek nie zawitał na twojej twarzy <br/>wytrzymałość żebyś podołał zadaniu co dał ci Bog <br/>spełnienia marzeń i wszystkiego najlepszego
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.