Życzenia urodzinowe dla mamy

W dniu urodzin, Mamo moja, niech się śmieje buzia Twoja. niech Ci znikną troski, złości, żyj mi w zdrowiu i miłości. Do nóg Twoich teraz padam, i życzenia Tobie składam. Żyj mi, Mamo moja miła, byś szczęśliwa w życiu była. Nie zaznała łez, goryczy, tego Ci Dziecko Twoje życzy.
 
(17)
   
(8)
Dobra jak anioł, łagodna jak baranek, cierpliwa i pełna miłości. O kim jest mowa, wiecie? To o mojej Mamie przecież. Za to jej nieba uchylić chcę i w dniu urodzin życzenia ślę. By ta jej dobroć zawsze w niej była, by w dobrym zdrowiu sto lat przeżyła, a dobry Bóg w swej cierpliwości obdarzył ją życiem pełnym miłości. Sto lat, Mamusiu!
 
(4)
   
(0)
Dni urocze, piękne, młode w drodze życia napotkamy, ale jednym z najpiękniejszych będzie dzień urodzin Mamy. Więc serdecznie Ci winszuję, aby przez ten dzionek cały tylko nuty zdrowia, szczęścia, w Twoim sercu, Mamo, grały!
 
(2)
   
(4)
Dzień radosny, dzień jedyny - dziś są Twoje Urodziny! Pragnę złożyć Ci życzenia: drowia, szczęścia, powodzenia gości wielu, kosza kwiatów, moc toastów i wiwatów. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Mamusiu.
 
(5)
   
(2)
Mamo, Twoje ciepło jest dla świata jednym z lekarstw na ból, Twoje ciepło pomaga mi w pokonaniu życia gór, Twoje ciepło jest dla innych jak ósmy świata cud, Twoje ciepło odegnało wiele czarnych chmur. Wszystkiego, co najlepsze na świecie z okazji urodzin.
 
(3)
   
(2)
Samych szczęśliwych dni w życiu, uśmiechu na twarzy, słonecznych promyków w pochmurne dni, lata zimą i wiosny jesienią. To, o czym marzysz, by Twoje było, a czego pragniesz - by się spełniło. Jesteś najwspanialszą Mamą na świecie - sto lat!
 
(4)
   
(2)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    8 + 3 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.