Życzenia urodzinowe dla mamy na 50

Kochana Mamo, z okazji pięćdziesiątych urodzin bukiet najwspanialszych życzeń: zdrowia, uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności.
 
(11)
   
(4)
W dniu 50-stych urodzin życzę Ci, Mamuś, pogody ducha, optymizmu, miłości, pomyślności wszelkiej, stu milionów kolorowych papierków, które ludzie nazywają pieniędzmi i dużo zdrowia, żeby to wszystko wytrzymać.
 
(16)
   
(7)
Kochana Mamo, na pięćdziesiąte urodziny pogody ducha, mnóstwo optymizmu, samych trafnych decyzji i dobrych ludzi dookoła. Aktywnego życia w szczęściu i zdrowiu oraz wiele miłości.
 
(7)
   
(7)
Mamusiu, lat 50 Ci minęło, lekkie życie się zaczęło. Czas na relaks, tak myślimy, tym prezentem Cię skusimy! Oby życie było lepsze. Żyj nam sto lat. Albo i dwieście!
 
(22)
   
(7)
Każdego kiedyś to czeka, życie płynie jak ta rzeka. Dzisiaj jest Twój dzień wspaniały, pięćdziesiąte urodziny, więc Ci życzę, Mamo moja, dużo zdrowia przede wszystkim i miłości od nas wszystkich. Życzę Tobie dużo ciepła i spełnienia wszystkich marzeń, wiary w siebie i do końca wielu jeszcze miłych wrażeń.
 
(30)
   
(16)
Mamo - dziś powinnaś być królową, wypoczywać cały dzień. Komplementów słuchać dużo, wszystko na skinienie mieć. Nawet, kiedy spojrzysz w niebo i wypowiesz swe życzenie, złota gwiazda spadnie z góry, aby spełnić Ci je. Wszystkiego najlepszego z okazji 50. urodzin, Mamo.
 
(15)
   
(4)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    9 + 2 =    
~ Nic
2017-01-21 21:19:06
oceń komentarz: 
 
(4)
   
(7)
Żyj 100 lat bo zyjes juz 50 a jesce do 50 dociągnies
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.