Życzenia urodzinowe dla mamy na 60

Każdego kiedyś to czeka, życie płynie jak ta rzeka. Dzisiaj jest Twój dzień wspaniały, sześćdziesiąte urodziny, więc Ci życzę, Mamo moja, dużo zdrowia przede wszystkim i miłości od nas wszystkich. Życzę Tobie dużo ciepła i spełnienia wszystkich marzeń, wiary w siebie i do końca wielu jeszcze miłych wrażeń.
 
(32)
   
(20)
Mamo, w dniu Twoich 60. urodzin serdeczne życzenia, aby każdy następny rok przynosił wszystko to, co w życiu najpiękniejsze. Zdrowia, szczęścia, niewyczerpanych pokładów wiary i spełnienia marzeń.
 
(20)
   
(16)
Mamo, z dumą przyznaj się do wieku, bo wiek świadczy o człowieku. Ogrom wiedzy, doświadczenia godny jest pozazdroszczenia. Każdy dzień witaj z radością, darz wszystkich ludzi szczerą miłością. Przez życie idź z uśmiechem szerokim, stawiaj czoła górom wysokim. Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich 60. urodzin.
 
(32)
   
(8)
Droga Mamo, z okazji sześćdziesiątych urodzin bukiet najwspanialszych życzeń: zdrowia, uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności.
 
(11)
   
(1)
Z okazji 60 urodzin, życzę Ci, Mamo: marzeń, o które warto walczyć, radości, którymi warto sie dzielić, przyjaciół, z którymi warto być i nadziei bez której nie da się żyć.
 
(4)
   
(1)
Długo czekałem owej godziny, aż wreszcie nadeszły Twoje 60. urodziny. Chcę więc przed Tobą, Mamo, serce otworzyć i najlepsze życzenia Ci złożyć. Żyj długo w szczęściu i radości, nigdy nie zaznaj przykrości. I samych wyłącznie pogodnych dni, na urodziny życzę Ci.
 
(17)
   
(5)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    5 + 3 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.