Życzenia urodzinowe dla mamy na 70

Bądź jasnym promieniem dla tych, co słońca nie znają. Żyj zawsze czynem – nigdy marzeniem i niech Cię ludzie kochają. Wszystkiego najlepszego, Mamusiu, z okazji 70. urodzin!
 
(7)
   
(4)
Mamo - abyś była uśmiechnięta w dniu Twojego, tak ważnego, święta. Abyś mimo biegu lat, zawsze kochała cały świat. Abyś duchem młoda była i nic sobie z problemów nie robiła. Sto lat z okazji 70. urodzin!
 
(15)
   
(5)
Mamo - radości w każdej sekundzie, uśmiechu w każdej minucie, pogody w każdej godzinie, szczęścia przez całe życie i dużo zdrowia z okazji 70. urodzin Ci życzę.
 
(7)
   
(6)
Życzę Ci słońca na każdym niebie, smaku, zapachu w codziennym chlebie, ptaków, motyli i chwil radosnych, a w sercu zawsze zielonej wiosny! Wszystkiego najlepszego z okazji 70. urodzin, Mamo.
 
(7)
   
(0)
W dniu Twych urodzin, w dniu pełnym radości, życzę, aby uśmiech na Twej twarzy gościł! Niech się spełni rychło każde Twe marzenie, a smutek, cierpienie idą w zapomnienie. Najserdeczniejsze życzenia z okazji 70. urodzin dla ukochanej Mamy.
 
(9)
   
(4)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    9 + 2 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.