Życzenia urodzinowe dla mamy na 80

Droga Mamo, z okazji osiemdziesiątych urodzin bukiet najwspanialszych życzeń: zdrowia, uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności.
 
(10)
   
(5)
Niech smutek zniknie w górskim potoku, by radość kwitła jak róża co roku. By na Twej twarzy promyczek słońca nigdy nie zniknął i trwał do końca. By najpiękniejsze chwile w Twoim życiu trwały wiecznie. Zdrowia, szczęścia, pomyślności z okazji 80. urodzin dla ukochanej Mamy.
 
(6)
   
(2)
Kochano Mamo, w dniu Twojego święta, w 80. urodziny, wznoszę szczęścia wianek i niech Ci się uśmiecha wieczór i poranek, niech Ci życie słodko płynie w każdej chwili i godzinie, niech odejdą precz gorycze - tego z głębi serca Ci życzę.
 
(3)
   
(1)
Mamo - wszystko, co było Twoim marzeniem, co jest i będzie w przyszłości, niech nie mija z cichym westchnieniem, lecz się spełni w całości. Wszystko, co piękne i upragnione niech będzie w Twoim życiu spełnione! Zdrowia, szczęścia i wszystkiego, co najlepsze z okazji 80. urodzin.
 
(16)
   
(4)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    6 + 9 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.