Życzenia urodzinowe dla męża

Mężu mój najdroższy - z okazji urodzin, życzę Ci uśmiechu na twarzy, żeby nie zakryły go ciężkie chmury smutku, dużo zdrówka, pewności, że zawsze ktoś o Tobie myśli, przyjaciół, którzy Ci wskażą piękno i takich na całe życie oraz siły w przekazywaniu miłości.
 
(154)
   
(56)
W dniu Twych urodzin, mój kochany, życzę Ci pięknych chwil, pewności i wiary, lekkich wieczorów i upojnych nocy, niech nigdy blasku nie tracą Twe oczy!
 
(112)
   
(65)
Mężu, przyjmij te życzenia: zdrowia, szczęścia, powodzenia, wszystkich marzeń spełnienia! Tortu wielkiego, prezentu drogiego, auta bez kredytu, jedzenia bez limitu, meczu wygranego, pucharu zdobytego, wymarzonej pracy, wysokiej płacy, ciuchów wygodnych, podatków drobnych, psa z rodowodem, domu z ogrodem, samych słodkości i dużo radości.
 
(70)
   
(43)
Najdroższy Mężu! Dużo uśmiechu i radości, niech w portfelu pieniądz gości, a serce niech z radości drży, że taką fajną żonę masz Ty. Sto lat!
 
(184)
   
(54)
Żyj, nie licząc wcale lat, wciąż z rozkoszą patrz na świat! Siłę ducha, myśli, nóg niech jak dotąd daje Bóg! Zawsze zdrowy, z lekarstw kpij i rozkosznie zawsze śnij! Niechaj młodość w duszy wre, ogrzewając życie Twe! Życzenia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin składa kochana Żonka.
 
(99)
   
(41)
Kochany Mężu, z okazji urodzin życzę Ci znalezienia takiej pracy, takich przyjaciół i takich możliwości, o jakich marzysz. Stawiaj czoła przyszłości z nadzieją i odwagą, z entuzjazmem, zapałem i radością. Weź to wszystko w swoje ręce i zbuduj z tego życie, które warto przeżyć.
 
(36)
   
(20)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    7 + 6 =    
~ janusz
2019-01-18 17:17:47
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(1)
sto lat chłopie
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.