Życzenia urodzinowe dla przyjaciela

Z okazji urodzin dużo cukru i likieru, żebyś przyjaciół miał zawsze wielu i koleżanek kilka o cudnej urodzie, co będą za Tobą biegać na co dzień!
 
(0)
   
(0)
Mój kochany, słuchaj proszę, dziś życzenia Ci przynoszę. Żyj szczęśliwie i wesoło, otoczony szczęściem wkoło. Abyś miał pogodne dni, z głębi serca życzę Ci. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
 
(0)
   
(0)
Z okazji urodzin życzę Ci prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, niskich podatków, pomyślnych wiatrów, błyskotliwych ripost, pozycji lidera, samych pozytywnych wibracji, niezmiennie zielonego światła, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, miejsca w Księdze Rekordów Guinessa, nie wieszającego się komputera, zasięgu w każdym miejscu, miejsca w historii, pakietu kontrolnego, zdobycia Mount Everestu, zawsze ostatniego słowa, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń… i wszystkiego, o czym tylko marzysz.
 
(0)
   
(0)
Życzenia dla Ciebie: nie zerkaj za siebie, idź śmiało przez życie, podkochuj się skrycie, kontroluj swe żądze, zarabiaj pieniądze, lekceważ pętaków, unikaj cwaniaków, przepisów przestrzegaj, na sobie polegaj, lecz przede wszystkim - pokaż im wszystkim!
 
(0)
   
(0)
Mój Drogi - wśród różnych życia kolei nie doznaj nigdy złowrogiej burzy, płyń wciąż pod żaglem nadziei, która otuchę daje w podróży. Żyj szczęściem samym, z duszy spokojem. To jest serdeczne życzenie moje.
 
(0)
   
(0)
Życzę Ci pogody ducha, optymizmu, pomyślności wszelkiej, wymarzonego samochodu, własnego gniazdka, stu milionów kolorowych papierków, które ludzie nazywają pieniędzmi i dużo zdrowia, żeby to wszystko wytrzymać.
 
(0)
   
(0)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    4 + 1 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.