Życzenia urodzinowe dla przyjaciółki

Z okazji urodzin życzę Ci szczęścia tak wielkiego jak ogrom nieba. Słońca, które pomimo zła i okrucieństwa tego świata dzień po dniu wstaje i obdarza nas ciepłem swoich promieni. Dużo wzlotów i szaleństw. Dobrych, mądrych i oddanych przyjaciół. Cudownych uczuć, które zawsze trafiają w odpowiednie miejsce i do odpowiednich ludzi. Wytrwałości, by każdy dzień był lepszy od poprzedniego oraz aby nieosiągalne cele stały się zdobyczami codzienności I jeszcze jedno: aby płynęła do Ciebie miłość z nieskończonego źródła!
 
(0)
   
(0)
Życzę Ci: spokojnego snu i radosnego przebudzenia; abyś czasami mogła sobie pozwolić na to, czego od dawna pragnęłaś, a nie tylko na to, co musi Ci wystarczyć; tylu dobrych wspomnień, abyś dzięki nim mogła przetrwać złe chwile; wiosny - tego zachwytu, który ciągle przerasta Twoje oczekiwania; abyś zawsze była komuś potrzebna; tej radości, gdy czyjaś twarz rozjaśnia się na Twój widok albo gdy dostrzegasz ukochana osobę na końcu peronu; radości myślenia, ostrości spojrzenia, triumfu zrozumienia i satysfakcji tworzenia. Abyś znalazła szczęście, którego szukasz.
 
(2)
   
(0)
Kochana - wśród różnych życia kolei nie doznaj nigdy złowrogiej burzy, płyń wciąż pod żaglem nadziei, która otuchę daje w podróży. Żyj szczęściem samym, z duszy spokojem. To jest serdeczne życzenie moje.
 
(0)
   
(0)
Z okazji urodzin życzę Ci: Szczęścia, by każdy dzień przynosił radość; Radości, by uśmiech nie znikał z Twojej twarzy; Uśmiechu, by przeganiał zmartwienia; Beztroski, by żyć w pomyślności i zdrowiu; Pomyślności i zdrowia, by realizować marzenia; Spełnienia marzeń, by odnaleźć szczęście...
 
(0)
   
(0)
Życzenia dla Ciebie: nie zerkaj za siebie, idź śmiało przez życie, podkochuj się skrycie, kontroluj swe żądze, zarabiaj pieniądze, lekceważ pętaków, unikaj cwaniaków, przepisów przestrzegaj, na sobie polegaj, lecz przede wszystkim - pokaż im wszystkim!
 
(0)
   
(0)
Najlepsze życzonka: wielkiego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka, szczęścia dużego jak smok, pomyślności na kolejny życia rok i miłości, bo ona dostarczy Ci radości!
 
(0)
   
(0)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    4 + 1 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.