Życzenia urodzinowe dla przyjaciółki śmieszne

Życzenia dla Ciebie: nie zerkaj za siebie, idź śmiało przez życie, podkochuj się skrycie, kontroluj swe żądze, zarabiaj pieniądze, lekceważ pętaków, unikaj cwaniaków, przepisów przestrzegaj, na sobie polegaj. Lecz przede wszystkim - pokaż im wszystkim!
 
(1)
   
(0)
Rośnij duża, dzielna, zdrowa, w 100% odlotowa. Nie zaglądaj do kieliszka, bo Ci będzie grała kiszka. Teraz coś dla Twojej główki: by nie było z niej makówki. Śmiej się dużo, ucz się mało, na klasówkach ściągaj śmiało. Bądź pomocna jak komputer, szybka jak japoński skuter. Sympatyczna jak maskotka i słodziutka jak szarlotka. Te życzenia są dla Ciebie, byś poczuła się jak niebie.
 
(1)
   
(0)
Ile jest gwiazd na niebie, ile robaków w glebie, ile samochodów jeździ na świecie, ile cukierków w roku zje przeciętne dziecię - tyle kwiatów, całusków i słodyczy z okazji urodzin Tobie życzę.
 
(0)
   
(0)
Nie żałuj sobie w życiu niczego ani słodkiego, ani procentowego. Jedz, pij i popuszczaj pasa! Niech Ci się wiedzie jak za króla Sasa! Olej trudności, wszelkie zmartwienia, z głębi serca przyjmij te życzenia.
 
(0)
   
(0)
Podbijaj serca facetów nadzianych, tych zwariowanych i tych kochanych. Życzę Ci dużo zdrówka też oczywiście, żebyś się czuła wprost zajebiście, bo jesteś laską niesamowitą, aurą przebojowości wiecznie spowitą, więc Kochana pozostań po prostu sobą i bądź naszego miasta nadal ozdobą!
 
(0)
   
(0)
Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek, no i słonik. Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami. Bo to dzień radosny wielce - masz o jeden roczek więcej!
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    3 + 2 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.