Życzenia urodzinowe dla syna

Dziś już trochę kończysz lat, lecz przed Tobą cały świat! Nie żałuj tego, co minęło, ciesz z tego, co w życiu się osiągnęło! Zawsze dąż do wytyczonego celu, mimo iż zazdrości Ci wielu! Otaczaj się przyjaciółmi swymi, raduj momentami tymi, które uśmiech Ci dają i szczęścia przysparzają! Serce Twe niech zawsze tak dobre będzie, a życzliwych ludzi znajdziesz wszędzie! Pamiętaj też, iż kocham Cię nad życie, całuję i ściskam Cię sowicie.
 
(153)
   
(75)
W Dniu Twoich urodzin życzę Ci śmiechu w domu i szósteczek w szkole, i lodów w niedzielę, i przyjaciół najlepszych na świecie - ze mną czele, i spełnienia wszystkich Twych marzeń, moje najdroższe Dziecię!
 
(31)
   
(21)
Dla odważnego pirata, dzisiejszego jubilata, mamy życzenia urodzinowe godne pirata i wyjątkowe. Ile w morzu kropli pływa, ile skarbów się ukrywa, ile soli w morzu jest, tyle życzeń, jeśli chcesz. Wiatru w żagle i pogody, i niech dzieją się przygody!
 
(14)
   
(11)
Synku, z okazji urodzin życzę Ci rzeki i piasku przy rzece na wspaniałe piaskowe fortece. I poziomek w leśnych kotlinach, i drzew, na które dobrze się wspinać...
 
(15)
   
(2)
Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek, no i słonik. Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami. Bo to dzień radosny wielce - masz już jeden roczek więcej!
 
(24)
   
(8)
Drogi Synku - żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się. Sto lat!
 
(74)
   
(35)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    10 + 1 =    
~ smutna matka
2018-10-28 12:46:44
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(1)
sa lzy co jak ogien sie pala sa serca ktore sie nigdy nie zala sa morza szumiace daleko wiec jesli ktos placze nie pytaj dlaczego
~ smutna matka
2018-10-28 10:52:40
oceń komentarz: 
 
(2)
   
(3)
nie moge do Ciebie przyjsc by zlozyc Ci zyczenia wiec wzywam los i blagam go by spelnil twe marzenia
~ smutna matka
2018-10-28 10:40:25
oceń komentarz: 
 
(2)
   
(12)
sa lzy co jak ogien sie pala sa serca ktore sie nigdy nie zala sa moza szumiace daleko wiec jesli ktos placze nie pytaj dlaczego
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.