Życzenia urodzinowe dla szefa

Szef to przecież nasza władza - on naucza i doradza, jakich zasad trzymać się, bo on nie chce dla nas źle! My to szczerze doceniamy i życzenia mu składamy: w dniu urodzin załoga cała sto lat będzie Ci śpiewała!
 
(27)
   
(14)
Szanowny Szefie: zespołu pracowitego, sukcesu wielkiego, stresów niewielu, pieniędzy w portfelu, dużo zdrowia i radości, samych w życiu przyjemności, chwil pośród bliskich i spełnienia marzeń wszystkich.
 
(47)
   
(24)
Szefuńciu miły, Szefuńciu nasz drog, z okazji Twoich dzisiejszych urodzin życzyć byśmy Ci chcieli sukcesów osiągania, dużo szczęścia, spokoju i opanowania. Coby nam się rzadziej za błędy obrywało, a znacznie częściej awansowało. Żebyśmy się wszyscy lubili wzajemnie, aby się nam pracowało razem przyjemnie. Sto lat!
 
(28)
   
(14)
Nasz szef to fajny gość, nigdy go nie bierze złość, do wszystkich podejście ma, bardzo ceni go nasza załoga. Teraz wszyscy się zbieramy, w dniu urodzin życzenia mu składamy: żeby „góra” go wspierała, może kiedyś awans dała? Żeby z niego dumna była, jego pracę doceniła!
 
(14)
   
(5)
Wyśmienitych interesów, w firmie samych sukcesów, radości i pogody ducha, uśmiechu od ucha do ucha, wakacji w ciepłych krajach i zimowych ferii w Himalajach życzą Szefowi - Pracownicy.
 
(14)
   
(9)
Dziś Szefunio ma swój dzień - niech sie spełni każdy sen, wszystko, o czym sobie marzy, niech na jawie się wydarzy! Niechaj willę ma z ogrodem, jeżdzi szybkim samochodem, niech pieniążki lecą z nieba - czegóż więcej mu potrzeba? :)
 
(42)
   
(13)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    6 + 1 =    
~ rozipan
2018-02-16 12:07:15
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
Maj szesnasty to już dziś! Na śniadanie będzie ptyś :) <br/>O przyczynę nie waż pytać, bo z Zespołu możesz znikać! <br/> <br/>Powód przeto oczywisty - dziś jest dzionek uroczysty! <br/>Kierownika Urodziny, to najmilsze są nowiny!! <br/> <br/>Wszędzie radość, gwar, zabawa, a na stołach słodka strawa. <br/>Przyjm Waść zatem Życzeń moc, Co klecilim całą noc: <br/> <br/>W zdrowiu, szczęściu i urodzie, bieżąc ku morskiej przygodzie, <br/>Z sukcesami za pan brat, niechaj żyje nam 100 lat!
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.