Życzenia urodzinowe dla taty na 50

Urodziny to jak wypicie kolejnego kieliszka... lepiej się czujesz, gdy nie liczysz, ile ich już masz na koncie! Tato, krótko mówiąc: sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń.
 
(2)
   
(3)
Dziś jest wyjątkowy dzień, więc niech ziści Ci się sen, w którym spełniasz swe marzenia, a los piasek w złoto zmienia. Sto lat, Tato, z okazji 50. urodzin.
 
(2)
   
(4)
Tato, lat 50 Ci minęło, lekkie życie się zaczęło. Czas na relaks, tak myślimy, tym prezentem Cię skusimy! Oby życie było lepsze. Żyj nam sto lat. Albo i dwieście!
 
(4)
   
(2)
W dniu 50. urodzin, oprócz życzeń, jakie zwykle składamy: zdrowia, szczęścia, pomyślności, życzę Ci, Tato, abyś miał jak najwięcej dni w życiu, w których powiesz: jestem szczęśliwy.
 
(3)
   
(3)
Kochany Tato, z okazji pięćdziesiątych urodzin bukiet najwspanialszych życzeń: zdrowia, uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności.
 
(3)
   
(5)
Drogi Tato, żyj, nie licząc wcale lat, wciąż z rozkoszą patrz na świat! Siłę ducha, myśli, nóg niech jak dotąd daje Bóg! Zawsze zdrowy, z lekarstw kpij i rozkosznie zawsze śnij! Niechaj młodość w duszy wre, ogrzewając życie Twe! Najserdeczniejsze życzenia z okazji 50. urodzin.
 
(6)
   
(4)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    5 + 7 =    
~ Spoczko :)
2021-05-19 19:03:03
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(1)
Zdrówka tatusiu mój ukochany! <br/>Bądź uśmiechnięty tak wspaniale! <br/>Miłością i radością żyj, <br/>I zrelaksuj się na parę chwil. <br/>Wszystkiego najlepszego!!!
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.