Życzenia urodzinowe dla taty na 60

Każdego kiedyś to czeka, życie płynie jak ta rzeka. Dzisiaj jest Twój dzień wspaniały, sześćdziesiąte urodziny, więc Ci życzę, Tato miły, dużo zdrowia przede wszystkim i miłości od nas wszystkich. Życzę Tobie dużo ciepła i spełnienia wszystkich marzeń, wiary w siebie i do końca wielu jeszcze miłych wrażeń.
 
(20)
   
(5)
Tato - z dumą przyznaj się do wieku, bo wiek świadczy o człowieku. Ogrom wiedzy, doświadczenia godny jest pozazdroszczenia. Każdy dzień witaj z radością, darz bliskich szczerą miłością. Przez życie idź z uśmiechem szerokim, stawiaj czoła górom wysokim. Wszystkiego najlepszego z okazji 60. urodzin.
 
(20)
   
(10)
Niech smutek zniknie w górskim potoku, by radość kwitła jak róża co roku, by na Twej twarzy promyczek słońca nigdy nie zniknął i trwał do końca oraz żeby najpiękniejsze chwile w Twoim życiu trwały wiecznie. Najserdeczniejsze życzenia z okazji 60. urodzin dla kochanego Taty.
 
(12)
   
(2)
W dniu Twoich 60-tych urodzin, Tato, serdeczne życzenia, aby każdy następny rok przynosił wszystko to, co w życiu najpiękniejsze, zdrowia, szczęścia, niewyczerpanych pokładów wiary i spełnienia marzeń.
 
(11)
   
(5)
Tato, lat 60 Ci minęło, lekkie życie się zaczęło. Czas na relaks, tak myślimy, tym prezentem Cię skusimy! Oby życie było lepsze. Żyj nam sto lat. Albo i dwieście!
 
(16)
   
(1)
Kwiatów Ci nie dam mimo szczerych chęci, lecz słowa, które zostaną w pamięci: życzę szczęścia, dużo radości i długiej, szczęśliwej przyszłości. Niech los Ci z oczu łez nie wyciśnie i niechaj wszystko wiedzie się pomyślnie. A to, co piękne i wymarzone, w dniu Twych 60. urodzin niech będzie spełnione.
 
(23)
   
(5)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    3 + 4 =    
~ top cat
2017-04-24 11:35:12
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(1)
happy birthday!!
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.