Życzenia urodzinowe dla taty na 70

Kochany Tato, w dniu Twoich 70. urodzin serdeczne życzenia, aby każdy następny rok przynosił wszystko to, co w życiu najpiękniejsze, zdrowia, szczęścia, niewyczerpanych pokładów wiary i spełnienia marzeń.
 
(6)
   
(4)
Tato - radości w każdej sekundzie, uśmiechu w każdej minucie, pogody w każdej godzinie, szczęścia przez całe życie i dużo zdrowia z okazji 70. urodzin Ci życzę.
 
(4)
   
(2)
Tato, z okazji Twoich 70. urodzin, za wczoraj i za dziś, każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynącym życzeniem: zdrowia, sił i codziennej radości wraz ze słowami największej wdzięczności za wszystkie dla mnie trudy i starania składam Ci dzisiaj podziękowania.
 
(6)
   
(1)
Żyj, nie licząc wcale lat, wciąż z rozkoszą patrz na świat! Siłę ducha, myśli, nóg niech jak dotąd daje Bóg! Zawsze zdrowy, z lekarstw kpij i rozkosznie zawsze śnij! Niechaj młodość w duszy wre, ogrzewając życie Twe! Najserdeczniejsze życzenia z okazji 70. urodzin dla Taty.
 
(4)
   
(1)
W dniu 70. urodzin, oprócz życzeń, jakie zwykle składamy: zdrowia, szczęścia, pomyślności, życzę Ci, Tato, abyś miał jak najwięcej dni w życiu, w których powiesz: jestem szczęśliwy.
 
(1)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    4 + 1 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.