Życzenia urodzinowe dla taty na 80

Drogi Tato - 80. lat stuknęło - lekkie życie się zaczęło. Czas na relaks, tak myślimy - tym prezentem Cię skusimy. Oby życie było lepsze. Żyj nam sto lat. Albo i dwieście!
 
(3)
   
(1)
Drogi Tato, z okazji osiemdziesiątych urodzin bukiet najwspanialszych życzeń: zdrowia, uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności
 
(6)
   
(1)
Tato! Z dumą przyznaj się do wieku, bo wiek świadczy o człowieku. Twój ogrom wiedzy i doświadczenia godny jest pozazdroszczenia. Każdy dzień witaj z radością, darz swoich bliskich szczerą miłością. Przez życie idź z uśmiechem szerokim i stawiaj czoła górom wysokim. Z okazji 80. urodzin serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności.
 
(11)
   
(0)
W dniu Twoich 80. urodzin serdeczne życzenia, aby każdy następny rok przynosił wszystko to, co w życiu najpiękniejsze, zdrowia, szczęścia, niewyczerpanych pokładów wiary i spełnienia marzeń.
 
(3)
   
(0)
Najdroższy Tato, radosne życzenia z okazji Twoich 80. urodzin: aby każdy rok przynosił wszystko to, co w życiu najcenniejsze: zdrowie, szczęście i miłość.
 
(7)
   
(1)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    5 + 10 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.