Życzenia urodzinowe dla zięcia

Z okazji imienin życzymy Ci, drogi Zięciu, marzeń, o które warto walczyć, radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół, z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć.
 
(139)
   
(68)
W dniu Twoich urodzin szczere i serdeczne życzenia długich lat życia przepełnionych zdrowiem i szczęściem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu.
 
(102)
   
(46)
Z okazji urodzin dla Zięcia bukiet najwspanialszych życzeń: zdrowia, uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności.
 
(65)
   
(40)
Rozsądku w życiu, umiaru w piciu, dobrego zdrowia, pieniędzy mrowia, ciągłej radości, szczęścia w miłości, wspaniałej pracy, wysokiej płacy, pomysłów wielu, dojścia do celu, rekordów bicia i 100 lat życia. Wszystkiego dobrego z okazji urodzin dla Zięcia.
 
(134)
   
(47)
Z okazji zbliżających się urodzin szczere i serdeczne życzenia: wszystkiego, co w życiu najpiękniejsze, zdrowia, szczęścia, pogody ducha – także w trudnych chwilach. Nadziei i wiary w lepsze jutro, jak najmniej zmartwień, kłopotów i trosk. Wiele dobroci i życzliwości od najbliższych, krewnych i znajomych. Wielu radosnych i pięknych dni oraz wszelkiej pomyślności.
 
(66)
   
(21)
Zdrowia, szczęścia, pomyślności, w każdej chwili - moc radości. Niech Ci pachną kwiaty, drzewa i niech wszystko „Sto lat” śpiewa.
 
(89)
   
(26)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    7 + 3 =    
~ koli
2017-09-09 14:11:35
oceń komentarz: 
 
(3)
   
(5)
dziena
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.