Życzenia urodzinowe miłosne

Dziś są urodzinki mojej najdroższej Dziewczynki, spieszę więc z kwiatami i z dobrymi słowami - w mojej głowie życzeń sto, kto Cię kocha najbardziej, no kto? :)
 
(2)
   
(1)
W dniu Twych urodzin, moja Ukochana, życzę Ci pięknych chwil już od rana, lekkich wieczorów i upojnych nocy - niech nigdy blasku nie tracą Twe oczy!
 
(2)
   
(0)
Jesteś dla mnie Światełkiem na końcu ciemnego tunelu, Ręką podana nad przepaścią, Ścieżką w gąszczu. Z okazji urodzin życzę Ci wszystkiego, co najlepsze. Kocham Cię nad życie.
 
(1)
   
(0)
Dla kochanej Dziewczyny najlepsze życzenia urodzinowe - wiesz, że życzę Ci tego, co w życiu najważniejsze i najbardziej upragnione, bo Twoje szczęście to moja radość.
 
(2)
   
(0)
Za to, że zawsze jesteś przy mym boku, za to, że wskazujesz mi drogę w mroku, za to, że dni moje miłosną tęczą malujesz dziś z głębi serca Ci dziękuję - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, Kochanie. Kocham Cię.
 
(5)
   
(0)
Kochanie, życzę Ci dnia urodzin, który przyniesie wszystko, co najlepsze: ciepłe uśmiechy, pogodne myśli i nadzwyczajne szczęście. Kocham Cię.
 
(3)
   
(0)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    2 + 9 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.