Życzenia urodzinowe na 1 roczek

Nasz Mały Szkrabie! Rośnij zdrowo, uśmiechaj się radośnie, poznawaj świat i niech zawsze otacza Cię miłość! Wszystkiego najlepszego w dniu Twoich Pierwszych Urodzin!
 
(0)
   
(0)
Świeczki się na torcie mienią, obok wiśnie się czerwienią, cudnie pachnie czekolada, skrzy się w szklankach lemoniada, baloniki wiszą w górze, klaun oklasków zbiera burzę, a to wszystko z tej przyczyny, że masz pierwsze urodziny!
 
(0)
   
(0)
Ile słoników jest na pierzynce, ile samochodzików w drewnianej skrzynce, ile gwiazdek jest na niebie, tyle wiary miej wciąż w siebie. Takie są oto ode mnie życzenia na pierwszą rocznicę Twego urodzenia!
 
(0)
   
(0)
Dzisiaj jest ważny dzień dla Ciebie i Twojej rodziny, bo nareszcie nadeszły Twoje Pierwsze Urodziny! W dniu tak wyjątkowego święta niech radością błyszczą Twe oczęta, niech uśmiech na twarzyczce gości, nie smuć się, miej wiele radości. Odkrywaj świat z zaciekawieniem, zamęczaj wszystkich o nim mówieniem, poznawaj nowe dzieciaki, kochaj wszystkie zwierzaki. W każdej chwili, zawsze, wszędzie niech Ci w życiu dobrze będzie!
 
(0)
   
(0)
Dzisiaj nawet mały smoczek przyszedł na twój 1 roczek. Przyjmij więc od niego kwiatka na te Twoje pierwsze latka.
 
(0)
   
(0)
To już roczek minął, od kiedy Wasza pociecha jest członkiem Rodziny. W tym uroczystym dniu składamy Rodzicom i ich Maleństwu serdeczne życzenia. Niechaj Wasz Skrzat nadal wypełnia radością i śmiechem każdy kącik mieszkania i serca. Niech rośnie zdrowo, szczęśliwie w otoczeniu najbliższych mu osób.
 
(0)
   
(0)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    7 + 7 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.