Życzenia urodzinowe na 18 dla chłopaka

Kochanie, jesteś dla mnie niebem, słońcem, które nigdy nie zachodzi. Jesteś dla mnie chlebem, bez którego nie mogę się obyć. Jesteś dla mnie południem, nocą i dniem. Jesteś dla mnie wszystkim. Ja po prostu kocham Cię! Wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin!
 
(0)
   
(0)
W dniu tak pięknym i wspaniałym życzę Ci serduszkiem całym dużo zdrowia, stu lat życia, milion złoty do zdobycia. Bo Ty, Misiu mój kochany, informujesz dziś świat cały, że świętujesz 18 lat! Sto buziaków jak maliny i obyśmy zawsze byli razem!
 
(0)
   
(0)
Dla Ciebie wszystkie cuda tego świata, dla Ciebie ciepło słonecznego lata, dla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie, dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie, dla Ciebie kwiatki kolorowe i marzenia deserowe. Wszystkiego najlepszego z okazji 18. urodzin! Kocham Cię!
 
(0)
   
(0)
Jesteś dla mnie wszystkim, czego chcę. Jest dla mnie deszczem w mrocznej mgle. Jesteś słońcem na niebie i gwiazdką o zmroku. Jesteś dla mnie najważniejszy na każdym kroku. Gdy jesteś przy mnie - cały świat promienieje. A kiedy Cię nie ma, to płacze, a nie się śmieje... Oby zawsze dla Ciebie śmiał się też! Wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin. I kocham Cię!
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    8 + 2 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.