Życzenia urodzinowe na 18 dla dziewczyny

Dziękuję za spędzone z Tobą chwile, za Twój radosny uśmiech i spojrzenie miłe, za Twoją czułość i wyrozumiałość i w trudnych chwilach pocieszenie, za Twą cierpliwość i wytrwałość, za Twych gorących ust rozkosz całą, za ciepło Twego wtulonego ciała, za to, że gdy ja się poddałam, Ty się nie poddałeś. A najbardziej dziękuję Ci za miłość i proszę Boga, by to się nigdy nie skończyło... Wszystkiego najlepszego z okazji 18. urodzin! Kocham Cię!
 
(0)
   
(0)
Za to, że zawsze jesteś przy mym boku, za to, że wskazujesz mi drogę w mroku, za to, że dni moje miłosną tęczą malujesz dziś z głębi serca Ci dziękuję - wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin, Kochanie. Kocham Cię.
 
(0)
   
(0)
Mój Misiu, dla Ciebie wszystkie cuda tego świata, dla Ciebie ciepło słonecznego lata, dla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie, dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie, dla Ciebie kwiatki kolorowe i marzenia deserowe. Wszystkiego najlepszego z okazji 18. urodzin!
 
(0)
   
(0)
Dla kochanej Dziewczyny najlepsze życzenia z okazji 18-tych urodzin - wiesz, że życzę Ci tego, co w życiu najważniejsze i najbardziej upragnione, bo Twoje szczęście to moja radość.
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    8 + 10 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.