Życzenia urodzinowe na 18 dla kolegi

Nie zerkaj za siebie, idź śmiało przez życie, podkochuj się skrycie, kontroluj swe żądze, zarabiaj pieniądze, lekceważ pętaków, unikaj cwaniaków, przepisów przestrzegaj, na sobie polegaj. Lecz przede wszystkim - pokaż im wszystkim! Sto lat z okazji 18. urodzin!
 
(0)
   
(0)
18 życzeń na 18. urodziny: rozsądku w życiu, umiaru w piciu, dobrego zdrowia, pieniędzy mrowia, ciągłej radości, szczęścia w miłości, przyjaciół nowych, snów kolorowych, rodzinki licznej, pociechy ślicznej, wspaniałej pracy, wysokiej płacy, domu z ogrodem, psa z rodowodem, pomysłów wielu, dojścia do celu, rekordów bicia i... sto lat życia!!!
 
(0)
   
(0)
Droga dorosłego życia, niech będzie bez wielkiego picia, by marzenia się spełniały i z kacem nie odpływały. By rodzice oparcie w Tobie mieli, bo wiesz, jak bardzo Ciebie pragnęli, Ucz się byś doszedł do celu, a nie zboczył jak robi zbyt wielu, A zdrowie i szczęście niech Cię nie mija, by w Twym dorosłym życiu ważna była każda chwila.
 
(0)
   
(0)
Osiemnaście lat czekałeś, by dorosłym wreszcie być. Dziś marzenia swe spełniłeś, zaczniesz pełną piersią żyć. Lecz pamiętaj, że przed Tobą jeszcze wiele, wiele lat. Żyj więc mądrze, w zgodzie z sobą, a cudowny będzie świat!
 
(0)
   
(0)
Taki dzień się zdarza raz! Dziś balanga na full gaz! Nie poddamy się browarom, muza niech gra pełną parą, niech sąsiedzi walą w ściany, bo Ty, drogi nasz kochany, informujesz cały świat: „Kończę 18 lat”!
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    5 + 9 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.