Życzenia urodzinowe na 18 dla koleżanki

Na 18-ste urodziny: dużo luzu i urody, dobrego humoru i ducha pogody, Supermana boskiego, ślicznego i dzianego, matury zdania, ciągłego kochania, w ciuchach owocnego przebierania, willi z basenem jako mieszkania, imprez niezapomnianych, przyjaciół oddanych. I zadu zgrabniutkiego :)
 
(0)
   
(0)
Gdy latek 18-ście mija znienacka, zapomnisz, dziewczyno, o lalkach i cackach. W młodym serduszku potoczy się walka: czy pierwszy chłopak, czy ostatnia lalka ;)
 
(0)
   
(0)
Masz 18 latek - to już fakt, jesteś teraz wolna jak ptak. Przyjmij najszczersze życzenia: marzeń wszystkich spełnienia, tysiące chłopaków dookoła, byś zawsze była wesoła! Byś nigdy starych przyjaciół nie zapomniała i do stu latek na tym świecie dotrwała!
 
(0)
   
(0)
Nadszedł dzień, na który długo czekałaś, byłaś dzieckiem, a dziś dorosłą się stałeś, dziś świat otwiera przed Tobą drzwi do kolorowych, choć poważnych dni! Wielka radość i sielanka, możesz szaleć aż do ranka, koniec barier, ograniczeń, być dorosłą - to jest życie!
 
(0)
   
(0)
Dorosłości to namiastka, gdy nadejdzie osiemnastka! Śmiało ściągaj swój pas cnoty, chłopcy wezmą Cię w obroty, tańcz od rana do wieczora - na skrupuły przyjdzie pora! By Cię nie dopadły gary i ględzący wciąż mąż stary! ;)
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    8 + 6 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.