Życzenia urodzinowe na 20

W dniu Twoich 20-stych urodzin serdeczne życzenia, aby każdy następny rok przynosił wszystko to, co w życiu najpiękniejsze, zdrowia, szczęścia, niewyczerpanych pokładów wiary i spełnienia marzeń.
 
(6)
   
(2)
To nie Grecja, to nie Chiny, to 20-ste urodziny! Zawsze zdrowy, z lekarstw kpij i beztrosko sobie śpij. Chleb na stole, mleko w dzbanku, dobry humor, konto w banku, niepsujący się samochód i rosnący stale dochód.
 
(9)
   
(4)
20 lat temu ktoś przyszedł na świat bez majtek, butów i innych atrybutów, spełniając rodzicom marzenia i sny. To właśnie byłeś Ty. Sto lat!
 
(7)
   
(3)
Właśnie rozpoczęła się najlepsza dekada w Twoim życiu! Aby była pełna szczęścia i sukcesów. Sto lat na 20 urodziny!
 
(6)
   
(1)
Długo czekałem owej godziny, aż wreszcie nadeszły Twoje 20 urodziny. Chcę więc przed Tobą serce otworzyć i najlepsze życzenia Ci złożyć: żyj długo w szczęściu i radości, nigdy nie zaznaj przykrości. Wszystkiego najlepszego!
 
(2)
   
(1)
W dniu 20 urodzin życzę Ci pogody ducha, optymizmu, pomyślności wszelkiej, wymarzonego samochodu, własnego gniazdka, stu milionów kolorowych papierków, które ludzie nazywają pieniędzmi i dużo zdrowia, żeby to wszystko wytrzymać.
 
(3)
   
(2)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    5 + 1 =    
~ Laura
2018-02-23 22:21:45
oceń komentarz: 
 
(3)
   
(1)
Dziś 20 kończysz lat <br/> więc świętuje cały świat. <br/> Poinformuj szybko go <br/>ja 20 mam nie 100. ;)
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.