Życzenia urodzinowe na 20 dla chłopaka

"K" literkę sama postawię, "O" literkę Tobie zostawię, "C" literka też może - być niej "H" nie może żyć. Później postawię "A" i "M". Na końcu piękny wyraz "CIĘ". Z okazji 20-tych urodzin zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń dla mojego Misia.
 
(0)
   
(0)
Kochanie, dla Ciebie wszystkie cuda tego świata, dla Ciebie ciepło słonecznego lata, dla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie, dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie, dla Ciebie kwiatki kolorowe i marzenia deserowe. Wszystkiego najlepszego z okazji 20. urodzin!
 
(0)
   
(0)
Na 20-ste urodziny życzę Ci, abyś odnalazł: w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach siłę i piękno, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia, a w sobie miłość. Kocham Cię.
 
(0)
   
(0)
Jesteś dla mnie Światełkiem na końcu ciemnego tunelu, Ręką podana nad przepaścią, Ścieżką w gąszczu. Z okazji 20. urodzin życzę Ci wszystkiego, co najlepsze. Kocham Cię.
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    7 + 5 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.