Życzenia urodzinowe na 25

Życie jest krótkie jak sen majowy i pędzi wciąż naprzód jak strzała. Dla nas jest ono tylko jedną chwilą – nie pozwól, by się ta chwila zmarnowała. Moc życzeń z okazji 25 urodzin.
 
(64)
   
(42)
Z okazji 25-tych urodzin życzę Ci odnalezienia takiej pracy, takich przyjaciół i takich możliwości, o jakich marzysz. Stawiaj czoła przyszłości z nadzieją i odwagą, z entuzjazmem, zapałem i radością. Weź to wszystko i buduj życie, które warto przeżyć!
 
(96)
   
(56)
Z okazji 25 urodzin najlepsze życzonka wielkiego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka, szczęścia dużego jak smok, pomyślności na kolejny życia rok i miłości, bo ona dostarczy Ci radości.
 
(59)
   
(15)
Choć już trochę spoważniałeś, może nawet posiwiałeś, to nie przejmuj się tym wcale, żywot człeka jest zbyt krótki, czasu nie ma na Twe smutki. Co przeżyłeś, to jest Twoje, a przed Tobą nowe boje, dalsze plany i marzenia, jeszcze dużo do zrobienia. Popuść wodze swej fantazji, wiele przecież jest okazji, by skorzystać z możliwości pokazania swych zdolności! Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich 25. urodzin.
 
(63)
   
(19)
25 urodziny obchodzisz dnia dzisiejszego, więc życzę Ci wszystkiego najlepszego: nadziei w sercu, wiary w samego siebie, trafnych zrządzeń losu - ile gwiazd na niebie. Wielu wrażeń i morza radości, spełnienia marzeń i bezkresnej miłości, szczęście w swe ręce łap każdego dnia - życzę Ci tego właśnie ja.
 
(81)
   
(21)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    5 + 6 =    
~ Maja
2019-01-05 18:58:51
oceń komentarz: 
 
(4)
   
(2)
Wszystkiego dobrego w życiu i spełnienia marzeń
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.