Życzenia urodzinowe na 30 dla brata

Braciszku, w dniu 30-stych urodzin życzę Ci pogody ducha, optymizmu, pomyślności wszelkiej, wymarzonego samochodu, własnego gniazdka, stu milionów kolorowych papierków, które ludzie nazywają pieniędzmi i dużo zdrowia, żeby to wszystko wytrzymać.
 
(7)
   
(4)
Wszystkie ziomki z Twojej paki i rodzina ślą buziaki. A do tego wielką falą z życzeniami wszyscy walą: super życia, spoko zdrowia, fury, chaty, kasy mrowia. Niczym nasz osiedla król - jesteś trendy, jazzy, cool! Z okazji 30-tych urodzin wszystkiego najlepszego dla ukochanego Brata.
 
(2)
   
(1)
Dużo zdrówka, szczęścia i radości, każdego dnia pełnego miłości! Wielkiego świata poznania, w lotto milionów wygrania! Tego z serca Ci życzę i wcale latek nie liczę :)
 
(4)
   
(0)
Dziś Twojego święta pora, już od rana wielki ruch. Stań przed lustrem, wciągnij brzuch! Jeśli nie chcesz się stresować, musisz ostro zabalować! Sto lat na trzydziestkę!
 
(5)
   
(1)
W każdej chwili, zawsze, wszędzie niech Ci w życiu dobrze będzie! Niech Cię dobry los obdarzy wszystkim, o czym tylko marzysz! Serdeczne życzenia z okazji 30. urodzin, Bracik!
 
(8)
   
(0)
Kochany Bracie, właśnie rozpoczęła się najlepsza dekada w Twoim życiu! Aby była pełna szczęścia i sukcesów. Sto lat na 30 urodziny!
 
(4)
   
(4)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    6 + 10 =    
~ bmaciej xD
2019-10-03 18:45:20
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
dzięki zkożystam
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.