Życzenia urodzinowe na 30 dla dziewczyny

Kochanie, z okazji trzydziestych urodzin życzę Ci: szczęścia, by każdy dzień przynosił radość; radości, by uśmiech nie znikał z Twojej twarzy; uśmiechu, by przeganiał zmartwienia; beztroski, by żyć w pomyślności i zdrowiu; pomyślności i zdrowia, by realizować marzenia; spełnienia marzeń, by odnaleźć szczęście...
 
(0)
   
(0)
Bądź zawsze odważna, by iść do przodu, silna, by zwyciężać wszystkie przeszkody, mądra, by poradzić sobie z głupotą tego świata, zdrowa, by nie ustawać w biegu, konsekwentna, by dojść do celu, zakochana, by łatwiej było znosić życie. Tego Ci życzę z okazji urodzin. Kocham Cię i zawsze będę Cię wspierał.
 
(0)
   
(0)
Za to, że zawsze jesteś przy mym boku, za to, że wskazujesz mi drogę w mroku, za to, że dni moje tęczą malujesz - dziś z głębi serca Ci dziękuję. Wszystkiego najlepszego z okazji 30. urodzin, Kochanie.
 
(0)
   
(0)
Dla Ciebie na 30. urodziny wszystkie cuda tego świata, dla Ciebie ciepło słonecznego lata, dla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie, dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie, dla Ciebie kwiatki kolorowe i marzenia deserowe. Kocham Cię.
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    9 + 7 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.