Życzenia urodzinowe na 30 dla koleżanki

Bądź jasnym promieniem dla tych, co słońca nie znają. Żyj zawsze czynem – nigdy marzeniem i niech Cię ludzie kochają. Wszystkiego najlepszego z okazji 30. urodzin.
 
(0)
   
(0)
Miłości w każdej sekundzie, spokoju w każdej minucie, szczerości w każdej godzinie, szczęścia przez całe życie. Wszystiego, co najlepsze z okazji 30. urodzin.
 
(0)
   
(0)
Z okazji 30. urodzin życzę Ci: dużo uśmiechu, czułej miłości, udanych imprezek i wspaniałych gości, zdrowego życia, późnej starości, niech zawsze radość w Twym sercu gości!
 
(0)
   
(0)
Ile w ulu pszczół robotnic, ile pociąg mija zwrotnic, ile kwiatów liczy łąka, ile kropek ma biedronka, tyle szczęścia i słodyczy w dniu 30. urodzin Tobie życzę!
 
(0)
   
(0)
W dniu 30. urodzin przyjmij, proszę, szczerych życzeń pełne kosze: w dobrym banku – sum bajecznych, dzieci zdrowych, ślicznych, grzecznych. A urody – wciąż w rozkwicie, niech w miłości płynie życie!
 
(0)
   
(0)
Z okazji 30 urodzin najlepsze życzonka wielkiego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka, szczęścia dużego jak smok, pomyślności na kolejny życia rok i miłości, bo ona dostarczy Ci radości.
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    6 + 6 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.