Życzenia urodzinowe na 30 dla siostry

Siostrzyczko, z okazji 30-lecia Twego urodzenia z serca płyną te życzenia: zdrowia, szczęścia, pomyślności, sto lat życia, moc radości! Zdrowie wiecznie niech Ci służy, uśmiech stale miej na twarzy, niech się spełni, o czym marzysz! Niech Ci towarzyszy zgoda wieczna tak jak Twa uroda.
 
(2)
   
(5)
Życzenia dla Ciebie: nie zerkaj za siebie, idź śmiało przez życie, podkochuj się skrycie, kontroluj swe żądze, zarabiaj pieniądze, lekceważ pętaków, unikaj cwaniaków, przepisów przestrzegaj, na sobie polegaj. Lecz przede wszystkim - pokaż im wszystkim! Sto lat od Brata.
 
(2)
   
(4)
30 lat temu ktoś przyszedł na świat bez majtek, butów i innych atrybutów, spełniając rodzicom marzenia i sny. To właśnie byłaś Ty. Sto lat, Siostrzyczko!
 
(10)
   
(0)
Droga Siostro, właśnie rozpoczęła się najlepsza dekada w Twoim życiu! Aby była pełna szczęścia i sukcesów. Sto lat na 30 urodziny!
 
(1)
   
(5)
Droga Siostro, z okazji 30-tych urodzin życzę Ci odnalezienia takiej pracy, takich przyjaciół i takich możliwości, o jakich marzysz. Stawiaj czoła przyszłości z nadzieją i odwagą, z entuzjazmem, zapałem i radością. Weź to wszystko i buduj życie, które warto przeżyć!
 
(4)
   
(4)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    1 + 4 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.