Życzenia urodzinowe na 40 dla brata

Braciszku - żyj, nie licząc wcale lat, wciąż z rozkoszą patrz na świat! Siłę ducha, myśli, nóg niech jak dotąd daje Bóg! Zawsze zdrowy, z lekarstw kpij i rozkosznie zawsze śnij! Niechaj młodość w duszy wre, ogrzewając życie Twe! Sto kat z okazji 40 urodzin!
 
(0)
   
(0)
Kochany Braciszku, w każdej chwili, zawsze, wszędzie niech Ci w życiu dobrze będzie! Niech Cię dobry los obdarzy wszystkim, o czym tylko marzysz! Serdeczne życzenia z okazji 40. urodzin!
 
(0)
   
(1)
Dzisiaj kończysz lat czterdzieści, niechaj Twój życiorys mieści: pęki kwiatów, czar miłości, mnóstwo szczęścia, wytrwałości, niech Ci fart z fortuną sprzyja pech, nieszczęście zaś omija. Wszystkiego najlepszego, Bracik!
 
(0)
   
(0)
Drogi Bracie, z okazji 40. urodzin najserdeczniejsze przyjmij życzenia zamiarów i marzeń spełnienia, w działaniu i w pracy - sukcesu. Niech szczęście pilnuje Twojego adresu, jak wierny cień trwa obok stale, niech sprzyja Ci wytrwale.
 
(0)
   
(0)
Kochany braciszku, szczęścia, zdrowia, pomyślności, miłości, zadowolenia, spełnienia marzeń, sukcesów, pieniędzy... Ta lista jest naprawdę długa, więc może lepiej napijmy się z okazji Twoich urodzin, nim dzień się skończy... :)
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    1 + 4 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.