Życzenia urodzinowe na 40 dla kobiet

Moja Droga, choć kobieta zawsze młoda, to na koncie Twym 40-stka, choć na skroni siwe włoski, na policzkach zmarszczek groszki, to wciąż kwitniesz tak jak róża, na mnie działasz niczym burza. W tym dniu szczególnym ja życzę Tobie – zdrowia, miłości i wiary w siebie, byś co dzień czuła się jak w niebie.
 
(0)
   
(0)
Dzisiaj kończysz lat czterdzieści, niechaj Twój życiorys mieści: pęki kwiatów, czar miłości, mnóstwo szczęścia, wytrwałości, niech Ci fart z fortuną sprzyja pech, nieszczęście zaś omija. Wszystkiego najlepszego!
 
(0)
   
(0)
Z dumą przyznaj się do wieku, bo wiek świadczy o człowieku. Ogrom wiedzy, doświadczenia godny jest pozazdroszczenia. Każdy dzień witaj z radością, darz wszystkich ludzi szczerą miłością. Przez życie idź z uśmiechem szerokim, stawiaj czoła górom wysokim. Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich 40. urodzin.
 
(1)
   
(0)
Życie jest krótkie jak sen majowy i pędzi wciąż naprzód jak strzała. Dla nas jest ono tylko jedną chwilą - nie pozwól, by się ta chwila zmarnowała. Moc życzeń z okazji czterdziestych urodzin.
 
(0)
   
(1)
Dzień radosny, dzień jedyny - dziś są Twoje 40. urodziny. Z serca składam Ci życzenia: dużo szczęścia, powodzenia, gości miłych, kosza kwiatów moc toastów i wiwatów.
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    1 + 3 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.