Życzenia urodzinowe na 40 dla mężczyzny

Cztery dychy już na karku, tyleż flaszek stoi w barku. Jak zmożemy te flakony, każdy wróci do swej żony. Za rok także się spotkamy, znowu Jubilata mamy. Znów okrągła jest rocznica, tylko jedna więcej świca. Sto lat z okazji 40-stki!
 
(1)
   
(0)
Nie żałuj sobie w życiu niczego ani słodkiego, ani procentowego. Jedz, pij i popuszczaj pasa! Niech Ci się wiedzie jak za króla Sasa! Olej trudności, wszelkie zmartwienia, z głębi serca przyjmij te życzenia. Sto lat na 40-stkę.
 
(0)
   
(0)
Z dumą przyznaj się do wieku, bo wiek świadczy o człowieku. Ogrom wiedzy, doświadczenia godny jest pozazdroszczenia. Każdy dzień witaj z radością, darz wszystkich ludzi szczerą miłością. Przez życie idź z uśmiechem szerokim, stawiaj czoła górom wysokim. Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich 40. urodzin.
 
(0)
   
(0)
Czterdzieści lat! Czterdzieści mieć lat! Teraz dopiero otwiera się świat. To już nie młodzik z głową wśród chmur, lecz pewny koń - jak stal, jak mur. To już nie poryw czczy i jałowy, lecz człek rozumny do szaleństw gotowy. I płeć przeciwna chórem to przyzna: oto prawdziwy jest mężczyzna! Z okazji 40. urodzin - wszystkiego najlepszego!
 
(0)
   
(0)
Żyj, nie licząc wcale lat, wciąż z rozkoszą patrz na świat! Siłę ducha, myśli, nóg niech jak dotąd daje Bóg! Zawsze zdrowy, z lekarstw kpij i rozkosznie zawsze śnij! Niechaj młodość w duszy wre, ogrzewając życie Twe! Wszystkiego najlepszego z okazji 40. urodzin.
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    5 + 7 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.