Życzenia urodzinowe na 40 dla wujka

Nie żałuj sobie w życiu niczego ani słodkiego, ani procentowego. Jedz, pij i popuszczaj pasa! Niech Ci się wiedzie jak za króla Sasa! Olej trudności, wszelkie zmartwienia, z głębi serca przyjmij te życzenia. Sto lat na 40-stkę, Wujku!
 
(2)
   
(0)
Drogi Wujku, najserdeczniejsze przyjmij życzenia zamiarów i marzeń spełnienia, w działaniu i w pracy - sukcesu. Niech szczęście pilnuje Twojego adresu, jak wierny cień trwa obok stale, niech sprzyja Ci wytrwale. Sto lat z okazji czterdziestki!
 
(1)
   
(0)
Wujku, żyj, nie licząc wcale lat, wciąż z rozkoszą patrz na świat! Siłę ducha, myśli, nóg niech jak dotąd daje Bóg! Zawsze zdrowy, z lekarstw kpij i rozkosznie zawsze śnij! Niechaj młodość w duszy wre, ogrzewając życie Twe! Wszystkiego najlepszego z okazji 40. urodzin!
 
(2)
   
(1)
Wujku, dzisiaj kończysz lat czterdzieści, niechaj Twój życiorys mieści: pęki kwiatów, czar miłości, mnóstwo szczęścia, wytrwałości, niech Ci fart z fortuną sprzyja pech, nieszczęście zaś omija. Wszystkiego najlepszego.
 
(1)
   
(0)
Kochany Wujku - dużo zdrówka, szczęścia i radości, każdego dnia pełnego miłości! Wielkiego świata poznania, w lotto milionów wygrania! Tego z serca Ci życzę i wcale latek nie liczę :)
 
(2)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    1 + 2 =    
~ WERA
2019-11-09 17:00:42
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
NAJLEPSZE DOWCIPY
~ Wercik
2018-07-13 08:13:44
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(0)
Kochany wujku z okazji urodzin życzę Ci
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.