Życzenia urodzinowe na 40 śmieszne

Czterdzieści lat! Czterdzieści mieć lat! Teraz dopiero otwiera się świat. To już nie młodzik z głową wśród chmur, lecz pewny koń - jak stal, jak mur. To już nie poryw czczy i jałowy, lecz człek rozumny do szaleństw gotowy. I płeć przeciwna chórem to przyzna: oto prawdziwy jest mężczyzna! Z okazji 40. urodzin - wszystkiego najlepszego!
 
(11)
   
(7)
Lat 40 Ci minęło, lekkie życie się zaczęło. Czas na relaks, tak myślimy, tym prezentem Cię skusimy. Oby życie było lepsze. Żyj sto lat. Albo i dwieście!
 
(5)
   
(1)
Dziś Twojego święta pora, już od rana wielki ruch. Stań przed lustrem, wciągnij brzuch! Jeśli nie chcesz się stresować, musisz ostro zabalować! Wszystkiego najlepszego z okazji 40-tych urodzin!
 
(6)
   
(4)
Cztery dychy już na karku, tyleż flaszek stoi w barku. Jak zmożemy te flakony, każdy wróci do swej żony. Za rok także się spotkamy, znowu Jubilata mamy. Znów okrągła jest rocznica, tylko jedna więcej świca. Sto lat z okazji 40-stki!
 
(5)
   
(7)
To nie Grecja, to nie Chiny, to 40-ste urodziny! Zawsze zdrowy, z lekarstw kpij i beztrosko sobie śpij. Chleb na stole, mleko w dzbanku, dobry humor, konto w banku, niepsujący się samochód i rosnący stale dochód.
 
(8)
   
(3)
Ile w ulu pszczół robotnic, ile pociąg mija zwrotnic, ile kwiatów liczy łąka, ile kropek ma biedronka, tyle szczęścia i słodyczy w dniu 40. urodzin Tobie życzę!
 
(4)
   
(3)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    4 + 9 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.