Życzenia urodzinowe na 50 dla brata

Braciszku, choć już trochę spoważniałeś, może nawet posiwiałeś, to nie przejmuj się tym wcale, żywot człeka jest zbyt krótki, czasu nie ma na Twe smutki. Co przeżyłeś, to jest Twoje, a przed Tobą nowe boje, dalsze plany i marzenia, jeszcze dużo do zrobienia. Popuść wodze swej fantazji, wiele przecież jest okazji, by skorzystać z możliwości pokazania swych zdolności! Wszystkiego najlepszego z okazji pięćdziesiątych urodzin!
 
(20)
   
(8)
Drogi Bracie, żyj, nie licząc wcale lat, wciąż z rozkoszą patrz na świat! Siłę ducha, myśli, nóg niech jak dotąd daje Bóg! Zawsze zdrowy, z lekarstw kpij i rozkosznie zawsze śnij! Niechaj młodość w duszy wre, ogrzewając życie Twe! Sto kat z okazji 50 urodzin!
 
(7)
   
(6)
Drogi Bracie, z okazji zbliżających się urodzin szczere i serdeczne życzenia: wszystkiego, co w życiu najpiękniejsze, zdrowia, szczęścia, pogody ducha – także w trudnych chwilach. Nadziei i wiary w lepsze jutro, jak najmniej zmartwień, kłopotów i trosk. Wiele dobroci i życzliwości od najbliższych, krewnych i znajomych. Wielu radosnych i pięknych dni oraz wszelkiej pomyślności.
 
(3)
   
(5)
Drogi Bracie, najserdeczniejsze przyjmij życzenia zamiarów i marzeń spełnienia, w działaniu i w pracy - sukcesu. Niech szczęście pilnuje Twojego adresu, jak wierny cień trwa obok stale, niech sprzyja Ci wytrwale. Wszystkiego, co najlepsze z okazji 50-tych urodzin.
 
(4)
   
(2)
Pięćdziesiąt lat! Pięćdziesiąt mieć lat! Teraz dopiero otwiera się świat. To już nie młodzik z głową wśród chmur, lecz pewny koń - jak stal, jak mur. To już nie poryw czczy i jałowy, lecz człek rozumny do szaleństw gotowy. I płeć przeciwna chórem to przyzna: oto prawdziwy jest mężczyzna! Z okazji 50. urodzin wszystkiego najlepszego dla Ciebie, Braciszku!
 
(13)
   
(1)
Dla kochanego Brata wiązanka najpiękniejszych życzeń urodzinowych: długich lat życia, szczęścia, dobrego zdrowia i sił, powodzenia w pracy, spełnienia najskrytszych marzeń, realizacji wszelkich zamiarów i planów, pogody ducha, wiary w lepszą przyszłość oraz wszystkiego najlepszego.
 
(15)
   
(8)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    7 + 6 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.