Życzenia urodzinowe na 50 dla cioci

Każdego kiedyś to czeka, życie płynie jak ta rzeka. Dzisiaj jest Twój dzień wspaniały, pięćdziesiąte urodziny, więc Ci życzę sercem całym dużo zdrowia przede wszystkim i miłości od nas wszystkich. Życzę Tobie dużo ciepła i spełnienia wszystkich marzeń, wiary w siebie i do końca wielu jeszcze miłych wrażeń. Sto lat, Ciociu!
 
(5)
   
(0)
Urodziny – dzień radosny, zapach kwiatów, zapach wiosny. Wszyscy złożyć chcą życzenia: zdrowia, szczęścia, powodzenia. Niech Ci słońce zawsze świeci, niechaj czas radośnie leci, niech odejdą smutki, złości, a powróci czas radości! Te życzenia, choć z daleka, płyną jak wzburzona rzeka i choć skromnie ułożone, są dla Cioci przeznaczone.
 
(2)
   
(1)
Kochana Ciociu, z okazji zbliżających się pięćdziesiątych urodzin szczere i serdeczne życzenia: wszystkiego, co w życiu najpiękniejsze, zdrowia, szczęścia, pogody ducha – także w trudnych chwilach. Nadziei i wiary w lepsze jutro, jak najmniej zmartwień, kłopotów i trosk. Wiele dobroci i życzliwości od najbliższych, krewnych i znajomych. Wielu radosnych i pięknych dni oraz wszelkiej pomyślności.
 
(2)
   
(0)
W tym ważnym dniu Twoich urodzin, droga Ciociu, przesyłam szczere i serdeczne życzenia długich lat życia, przepełnionych zdrowiem i szczęściem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu
 
(2)
   
(0)
Ile w ulu pszczół robotnic, ile pociąg mija zwrotnic, ile kwiatów liczy łąka, ile kropek ma biedronka, tyle szczęścia i słodyczy w dniu 50. urodzin Cioci życzę!
 
(2)
   
(3)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    8 + 6 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.