Życzenia urodzinowe na 50 dla kobiety

Z okazji 50. urodzin życzę Ci słońca na każdym niebie, smaku, zapachu w codziennym chlebie, ptaków, motyli i chwil radosnych, a w sercu zawsze zielonej wiosny. Sto lat!
 
(5)
   
(5)
50 latek Ci stuknęło, nie myśl jednak, żeś już stara. Niejedna panna Ci zazdrości wiary w siebie i mądrości. W dniu urodzin życzę Tobie uśmiechu od ucha do ucha, każdego dnia przyjemnego przy boku kogoś kochanego.
 
(7)
   
(3)
W dniu 50-tych urodzin życzę Ci szczęścia, co radość daje, miłości, co niesie pokój, zdrowia, co rodzi wytrwałość, wiary, która jest nadzieją, wciąż nowych wschodów słońca.
 
(9)
   
(3)
Lat 50 Ci minęło, lekkie życie się zaczęło. Czas na relaks, tak myślimy, tym prezentem Cię skusimy! Oby życie było lepsze. Żyj nam sto lat. Albo i dwieście!
 
(2)
   
(0)
Życie jest krótkie jak sen majowy i pędzi wciąż naprzód jak strzała. Dla nas jest ono tylko jedną chwilą - nie pozwól, by się ta chwila zmarnowała. Moc życzeń z okazji pięćdziesiątych urodzin.
 
(3)
   
(3)
Dziś powinnaś być królową, wypoczywać cały dzień. Komplementów słuchać dużo, wszystko na skinienie mieć. Nawet, kiedy spojrzysz w niebo i wypowiesz swe życzenie, złota gwiazda spadnie z góry, aby spełnić Ci je. Wszystkiego najlepszego z okazji 50. urodzin.
 
(6)
   
(1)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    6 + 2 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.