Życzenia urodzinowe na 50 dla mężczyzny

Na Twoje 50-te urodziny dużo zdrowia Ci życzymy – niech Twój wiek Cię nie przerasta, niech nadzieja ciągle wzrasta. Choć 5 dyszek masz na karku, chwytaj rower – jedź do parku!
 
(13)
   
(7)
Jubilacie nasz wspaniały, przyjmij od nas małe dary, przyjmij również te życzenia: zdrowia, szczęścia, pomarańczy, panny, co dla ciebie tańczy. Na 50. urodziny właśnie tego Ci życzymy.
 
(2)
   
(3)
Urodziny to jak wypicie kolejnego kieliszka... lepiej się czujesz, gdy nie liczysz, ile ich już masz na koncie! Krótko mówiąc: sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń.
 
(9)
   
(1)
Choć już trochę spoważniałeś, może nawet posiwiałeś, to nie przejmuj się tym wcale, żywot człeka jest zbyt krótki, czasu nie ma na Twe smutki. Co przeżyłeś, to jest Twoje, a przed Tobą nowe boje, dalsze plany i marzenia, jeszcze dużo do zrobienia. Popuść wodze swej fantazji, wiele przecież jest okazji, by skorzystać z możliwości pokazania swych zdolności! Wszystkiego najlepszego z okazji pięćdziesiątych urodzin.
 
(16)
   
(2)
Z okazji 50. urodzin bukiet najwspanialszych życzeń: uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności.
 
(13)
   
(8)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    1 + 6 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.