Życzenia urodzinowe na 50 dla siostry

Ukochana Siostro, 50 latek Ci stuknęło, nie myśl jednak, żeś już stara. Niejedna panna Ci zazdrości wiary w siebie i mądrości. W dniu urodzin życzę Tobie uśmiechu od ucha do ucha, każdego dnia przyjemnego przy boku kogoś kochanego.
 
(16)
   
(6)
Kochana Siostrio, w każdej chwili, zawsze, wszędzie niech Ci w życiu dobrze będzie! Niech Cię dobry los obdarzy wszystkim, o czym tylko marzysz! Serdeczne życzenia z okazji 50. urodzin!
 
(12)
   
(4)
Bukiet najwspanialszych życzeń: uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności z okazji 50-tych urodzin dla cudownej Siostry.
 
(2)
   
(2)
Każdego kiedyś to czeka, życie płynie jak ta rzeka. Dzisiaj jest Twój dzień wspaniały, pięćdziesiąte urodziny, więc Ci życzę sercem całym dużo zdrowia przede wszystkim i miłości od nas wszystkich. Życzę Tobie dużo ciepła i spełnienia wszystkich marzeń, wiary w siebie i do końca wielu jeszcze miłych wrażeń. Sto lat, Siostrzyczko!
 
(15)
   
(3)
W tym ważnym dniu Twoich urodzin, droga Siostro, przesyłam szczere i serdeczne życzenia długich lat życia, przepełnionych zdrowiem i szczęściem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu.
 
(5)
   
(3)
Droga Siostrzyczko, bądź zawsze odważna, by iść do przodu, silna, by zwyciężać wszystkie przeszkody, mądra, by poradzić sobie z głupotą tego świata, zdrowa, by nie ustawać w biegu, konsekwentna, by dojść do celu, zakochana, by łatwiej było znosić życie. Tego Ci życzę z okazji Twoich 50. urodzin.
 
(9)
   
(10)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    9 + 1 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.